KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13714176
nr 1371 4176
Oljemålningar
ett par. Signerad F Holm. Olja på duk, Stadsmotiv, 67x54 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:46:14
3.000 kr
3.400 kr